Mobilny parawan medyczny ClearPanel™ Silentia ® - ERES MEDICAL

Eres Medical Sp. z o.o.
  • Płouszowice-Kolonia 64B
  • 21-008 Tomaszowice / Poland
  • +48 81 502 00 70 /

ClearPanel™ Silentia ® to zupełnie przezroczysty mobilny parawan medyczny przeznaczony do placówek służby zdrowia.

ClearPanel™ gwarantuje ochronę i dystans, gdy potrzebujemy zachować ścisły reżim sanitarny, a jednocześnie zapewnia kontakt wzrokowy, umożliwia rozmowę, diagnozę wizualną, lub pozwala na monitorowanie pacjenta, zmniejszając ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów w powietrzu.

Parawan ClearPanel™ doskonale sprawdza się na izbach przyjęć, na oddziałach intensywnej terapii, na recepcjach, w gabinetach lekarskich, czy w domach opieki.

Dwie wersje wysokości: 1,55 i 1,85m, konstrukcja na kółkach oraz uchwyt do przemieszczania sprawiają, że parawan pozwala w każdym miejscu i w każdej chwili wydzielić bezpieczną przestrzeń. Gdy parawan nie jest potrzebny, można go złożyć i zajmuje niewiele miejsca.

Firma Silentia®, wieloletni producent parawanów medycznych ze Szwecji, zapewnia wyjątkową jakość i trwałość swoich parawanów, a opatentowana konstrukcja jest bardzo stabilna. Jednocześnie parawany są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Gładkie powierzchnie, brak trudno dostępnych szczelin, panele odporne na wszystkie środki dezynfekcji stosowane w placówkach służby zdrowia, a także zdejmowane kółka, które można umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce czynią parawany Silentia® ClearPanel™ wyjątkowo higienicznymi i bezpiecznymi produktami.

Wiecej informacji na www.eresmedical.com.pl