KRIOSYSTEM LIFE - Producent sprzętu do krioterapii i kriochirurgii

KRIOSYSTEM LIFE Sp. z o.o.
  • Muchoborska 18
  • 54-424 Wrocław / Poland
  • +48 71 349-00-20 / +48 71 349-00-21
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http:// www.kriosystem.com.pl

NASZA OFERTA

Jesteśmy światowym producentem sprzętu do krioterapii i kriochirurgii. Skuteczność krioterapii całego ciała jako metody leczenia, rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz wspomagania treningu sportowców – została potwierdzona nie tylko przez tysiące pacjentów, którzy dzięki tej metodzie odzyskali sprawność i zdrowie.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Kriokomory
  • Kriokomora mobilna
  • Urządzenia do krioterapii
  • Urządzenia do kriochirurgia
  • Instalacje do przesyłu ciekłych gazów

 

KRIOSYSTEM LIFE jest także wykonawcą instalacji do przemysłu ciekłych gazów, których głównym komponentem są rury izolowane próżniowo VIP (Vacuum Insulated Pipe). Firma posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie oparte na współpracy z największymi światowymi firmami. Wykonujemy instalacje na najwyższym światowym poziomie.


O NAS

KRIOSYSTEM LIFE Sp. z o.o. jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją i sprzedażą urządzeń stosowanych w zabiegach krioterapii.

Kriosystem Life to prężny zespół kreatywnych i zaangażowanych w swoją pracę specjalistów, którzy z pasją rozwijają najnowocześniejsze technologie kriogeniczne.Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i zespołowi wysokiej klasy specjalistów, dostarczamy naszym Klientom na całym świecie najnowocześniejsze urządzenia i instalacje, znajdujące doskonałe zastosowanie zarówno w nauce i przemyśle.

Swoje produkty dostarczamy na trzy podstawowe segmenty rynku: Medyczny, Beauty i Sport.

To właśnie na kriogenice znamy się najlepiej i dlatego nasze urządzenia spełniają wszystkie najbardziej surowe wymogi techniczne, potwierdzane licznymi certyfikatami jakości, uznawanymi na całym świecie.Firma Kriosystem Life ceniona jest za rzetelność, jakość i innowacyjność.