Hotel w centrum Poznania | IBB Andersia Hotel Poznań

MedicalNews.pl
  • INFOLINIA : 801 01 11 95 / Fax : +48 32 445 71 95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IBB Andersia to nowoczesny hotel biznesowy w ścisłym centrum Poznania. Dwunastopiętrowy drapacz chmur, w którym zlokalizowany jest hotel to jedna z wizytówek miasta i miejsce organizacji prestiżowych konferencji. Hotel Andersia oferuje komfortowy wypoczynek w eleganckich pokojach i apartamentach, relaks w SPA, wykwintną restaurację i rozbudowane, wielofunkcyjne Centrum Konferencyjne.


HOTEL BRAND AWARDS

Miło nam poinformować, że IBB Andersia Hotel podczas finału konkursu Hotel Brand Awards 2015 otrzymał nagrodę główną „Brand of the Year” w kategorii „City Business” oraz „Super Star Award” w kategorii: „Conference” !

Hotel Brand Awards angażuje niezależnych ekspertów z dziedziny hotelarstwa i brandingu, zebranych na corocznych targach Invest-Hotel.

Zwycięzcy plebiscytu wybierani są przez 200 przedstawicieli branży podczas konferencji Hotel Marketing Conference 2015.

Nagrody Hotel Brand Awards wręczane są na podstawie analizy czynników determinujących siłę marki, które wpływają na skłonność gości do wybrania danego hotelu.

W zależności od charakteru obiektu, hotele rywalizują w 10 kategoriach konkursu, zorganizowanego przez Profitroom – wiodącego dostawcę technologii rezerwacyjnych dla hoteli – oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

KONTAKT:
Plac Andersa 3, 61-894 Poznań
tel. 61 66 78 000
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.andersiahotel.pl