Generator (koncentrator) tlenu do zasilania systemu rurociągowego dla gazów medycznych

MedicalNews.pl
  • INFOLINIA : 801 01 11 95 / Fax : +48 32 445 71 95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Generator tlenu (koncentrator)  PRO2XY może z powodzeniem zastąpić dotychczasowe źródło tlenu używane w szpitalu (zbiornik na ciekły tlen , butle). Daje możliwość racjonalizacji kosztów stałych związanych z zakupem tlenu przez szpital, oraz uniezależnia od dostawców.

Koszt uzyskania metra sześciennego gazu jest około siedmiokrotnie niższy niż w przypadku tradycyjnych źródeł.

Nowoczesne w pełni kontrolowane mikroprocesorowo urządzenie zapewnia ciągłą dostawę wzbogaconego powietrza o stężeniu tlenu 95% dla potrzeb szpitala . Zbiornik który jest integralna częścią sytemu pozwala zmagazynować zapas gazu na wypadek nagłego wzrostu zapotrzebowania . Generator jest dostarczany w formie gotowej do użycia, wymaga jednie podłączenia do źródła zasilania elektrycznego i włączania do istniejącego sytemu rurociągowego.
Urządzenie może być zainstalowane w budynku lub wolnostojącym kontenerze. 

W ofercie posiadamy Generatory PRO2XY o różnej wydajności oraz dwóch ciśnieniach wyjściowych 5 i 12 bar . PRO2XY może zasilać bezpośrednio sieć szpitalną jak również opcjonalnie może służyć do napełniania baterii lub pojedynczych butli o maksymalnym ciśnieniu 200 bar. W celu uzyskania bliższych informacji oraz oferty skalkulowanej indywidualne do konkretnych potrzeb, prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Generator (koncentrator) tlenu PRO2XY jest wyrobem medycznym oznakowanym znakiem CE zgodnie z Dyrektywą Medyczną 93/42 EEC. Całość wykonanym zgodnie z normami EN ISO 7396-1 i HTM 2022.

 

KONTAKT:

Multimed Sp. z o. o.
tel. (0-42) 640 74 35
fax. (0-42) 640 74 29
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.multimed.com.pl