Wkładki ortopedyczne Formthotics

Centrum Medyczne "DYNASPLINT"
 • Słowiańska 36 b
 • 61-664 Poznań / Poland
 • 61 821 65 39 / 61 821 65 88
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http:// www.dynasplint.pl

Termoplastyczne i indywidualnie dopasowane wkładki ortopedyczne FORMTHOTICS™ są narzędziem lekarzy, praktyków i fizjoterapeutów.


SKUTECZNOŚĆ

Wkładki  Formthotics  są  uniwersalne,  wspomagają  leczenie różnych problemów kończyn dolnych i wtórnych zespołów bólowych.

NIEZAWODNOŚĆ
Stosowane przez miliony ludzi na całym świecie w ciągu ostatnich 30 lat wkładki Formthotics zyskały miano godnego zaufania, niezawodnego, indywidualnego  i wysokiej jakości rozwiązania ortotycznego.

SZYBKIE DOPASOWANIE
Wkładki Formthotics są szybkie i łatwe w dopasowaniu. Pacjent może otrzymać i ocenić ich skuteczność podczas jednej wizyty, co zapewnia natychmiastową informację zwrotną.

EFEKTYWNOŚĆ
Niezależne  badania  wykazały,  że  wkładki  Formthotics™  skutecznie redukują ból, lecząc i zapobiegając urazom oraz zwiększając komfort pacjenta


TECHNOLOGIA FORMTHOTICS

 • TERMOFORMOWALNOŚĆ
  Wkładki Formthotics™ są modelowane termicznie (kształt nadawany jest pod wpływem ciepła) przy stosunkowo niskich temperaturach i zachowują uformowany
  kształt. Formowanie wkładki ortopedycznej do kształtu stopy zapewnia rzeczywiście indywidualne dopasowanie.


 • PIANKA SHOCKSTOP
  Unikalna pianka produkowana przez Foot Science International z mieszanki pianki EVA i pianki polimerowej w celu zapewnienia maksymalnej amortyzacji. Minimalizuje wpływ na mięśnie, stawy i ścięgna oraz zmniejsza czas regeneracji po wysiłku.


 • FORMAX™
  Pianka opracowana przez Foot Science International wykonana jest z wysokiej jakości pianek o zamkniętej strukturze komórek, zaprojektowanej, aby zapewnić możliwie jak
  najbardziej elastyczną, lekką i zapewniającą oparcie wkładkę ortopedyczną.


 • FREZOWANIE W TRZECH WYMIARACH
  Wkładki Formthotics™ są frezowane w trzech wymiarach z bloku pianki, co zapewnia jednolite rozłożenie oparcia na przestrzeni układu kostnego stopy oraz wszelkich punktów nacisku.


 • WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWBAKTERYJNE
  We wkładkach Formthotics™ zastosowano rozwiązanie Ultra-Fresh™, które hamuje rozwój bakterii i grzybów odpowiedzialnych za przykry zapach stóp i ich pocenie, utrzymując zdrowie stóp.


 • WSPARCIE DLA PODBICIA
  Łezkowaty kształt podwyższonego wsparcia dla podbicia zapewnia naturalne położenie stopy, a także podłużne, boczne i poprzeczne podparcie dla podbicia podczas ruchów stopy.


 • ZAGŁĘBIENIE NA PIĘTĘ
  Wyjątkowe zagłębienie na piętę zapewnia większe oparcie i kontrolę wokół pięty, wspiera absorpcję wstrząsów i minimalizuje pracę pięty ustawiając ja w pozycji neutralnej.