INTERSERVIS - Dziękujemy za udział w 24 Międzynarodowych Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

MedicalNews.pl
  • INFOLINIA : 801 01 11 95 / Fax : +48 32 445 71 95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w 24 Międzynarodowych Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. Tegoroczne hasło targów BIZNES/NAUKA/PRAKTYKA doskonale oddało atmosferę  trzech dni targowych. Przegląd sprzętów przez Państwa prezentowanych, trendów i metod terapeutycznych  można określić jako innowacyjne i zaawansowane technologicznie. Po raz kolejny było nam miło gościć tylu znakomitych fachowców, twórców sprzętu i światowych liderów branży. W targach wzięło udział 206 firm z 7 Państw w tym m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, Polski, Szwecji i Włoch. Mamy nadzieję, że targi spełniły Państwa oczekiwania i przyniosła zamierzone efekty.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniach 21-23 września 2017 r.. Będzie ono dla nas szczególne, zarówno dzięki jubileuszowi 25-lecia Targów REHABILITACJA jak i pod względem wydarzeń naukowych mu towarzyszących.

Do zobaczenia w Łodzi.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.rehabilitacja.interservis.pl