MEDEN INMED zaprasza na Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji: 21-23 września 2017 - stoisko 1 ABC

MEDEN INMED
  • Wenedów 2
  • 75-847 Koszalin / Poland
  • +48 94 347-10-40 /
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http:// meden.com.pl/oferta

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji firmy MEDEN INMED - stoisko 1 ABC w czasie XXV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji  „REHABILITACJA 2017”, które odbędą się w dniach 21-23 września 2017 roku w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy Al. Politechniki 4 w Łodzi.

Na stoisku o powierzchni ponad 270 m2 firma MEDEN INMED zaprezentuje ponad 100 urządzeń w tym liczne nowości na polskim rynku. Nie zabraknie flagowych produktów firmy, jak stoły do rehabilitacji, urządzenia do hydroterapii, czy nowoczesna fizykoterapia.

MEDEN INMED zaprezentuje także urządzenia nominowane do Złotego Medalu Targów Rehabilitacja 2017:

  • Winback 1S – rewolucyjne urządzenie do terapii Tecar wspierające regenerację komórek w procesie rehabilitacji.

  • David Spine Concept – innowacyjna linia urządzeń dedykowanych reabilitacji kręgosłupa, bioder, kolan i barków.

  • Egzoszkielet Indego – najlżejszy na rynku, modułowy egzoszkielet do reedukacji chodu pacjentów z urazami rdzenia kręgowego i ograniczeniami motoryki.


OFERTA WARSZTATÓW I SEMINARIÓW:

REHABILITACJA Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego, Łódź 21-23 września 2017 r.

Czwartek, 21 września 2017 r.:

13:30 – 14:30    Korzyści płynące z oceny i treningu nerwowo-mięśniowego u pacjentów po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego
http://ckmed.pl/link/treningnerwowomiesniowy

14:30 – 15:30   Nowoczesna rehabilitacja kręgosłupa – David Spine Concept
http://ckmed.pl/link/davidspineconcept

15:30 – 16:30    Sensor-Based Therapy – przyszłość rehabilitacji neurologicznej
http://ckmed.pl/link/sensorbasedtherapy

UWAGA!
Warsztaty są bezpłatne dla odwiedzających targi REHABILITACJA, Łódź 2017 (ponieważ odbywają się na pierwszym piętrze hali targowej konieczne jest posiadanie biletu na targi). W celu zapewnienia lepszej organizacji i wystarczającej ilości miejsc prosimy o rejestrację na stronie www.ckmed.pl (w przypadku wyczerpania miejsc pierwszeństwo mają osoby zarejestrowane). Rejestracji można również dokonać u przedstawicieli regionalnych Meden-Inmed. Plan warsztatów może ulegać zmianie. Zawsze aktualny plan znajduje się na www.ckmed.pl.