TB POLSKA - Zapraszamy na Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji: 21-23 września 2017 - stoisko 56 oraz 56A

TB Polska Sp. z o.o.
  • Gruzełki 19
  • 42-600 Tarnowskie Góry / Poland
  • +48 32 382 06 90 / +48 883 449 455
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http:// www.tb-polska.pl/

TB Polska sp. z o.o. już od lat wyznacza trendy na rynku profesjonalnych przyborów do ćwiczeń. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu wiodących marek światowych takich jak: Thera-Band®, TOGU®, Artzt Vitality®, Jakobs®, Gymstick®, Staby®, PT Studio® ,Aerobis®, Terrasensa®, Flowin®, Cramer, Trimilin® oraz IDIAG® (Medi Mouse, Biacorpus). 

Nasza oferta obejmuje przybory oraz urządzenia wykorzystywane w terapii, na zajęciach fitness oraz treningu  sportowym. Promujemy produkty jedynie najwyższej jakości, które po krótkim czasie stosowania przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej, równowagi, koordynacji oraz wytrzymałości.

Większość artykułów oferowanych przez TB Polska sp. z o.o. zarejestrowanych jest jako wyroby medyczne na terenie Unii Europejskiej. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa właściwe dla Wyrobów Medycznych Klasy I.
Ze względu na specyfikę oferowanych produktów dział sprzedaży wspierany jest przez dział szkoleń promujący kursy specjalistyczne w zakresie terapii, sportu, fitnessu, Medical Fitness oraz ogólnej aktywności prozdrowotnej. Prowadzone w ramach Thera-Band® Academy szkolenia są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.
Instruktorzy Thera-Band® Academy posiadają najwyższe kwalifikacje zawodowe, są wykładowcami wyższych uczelni w: Niemczech, Austrii, Belgii, Szwecji, Finlandii oraz Stanach Zjednoczonych. Instruktorzy TBA to grupa naukowców stale poszerzających swoją wiedzę, współpracujących z najlepszymi branżowymi wydawnictwami naukowymi, m.in. Human Kintetics, które prowadzi czasopisma notowane na liście philadelfijskiej. Skupia ona najbardziej uznane periodyki naukowe na świecie oznaczone IMPACT factorem. Grupa ta wyznacza trendy w nowoczesnej terapii oraz medycynie sportowej łącząc wiedzę teoretyczną z codziennymi doświadczeniami w pracy z pacjentem. W czasie szkoleń naszej firmy prezentowane są wyniki badań autorskich.
TB Polska w ramach swojej działalności przeprowadziła dwuletni cykl szkoleniowy w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską „Nowoczesne Metody Fizjoterapeutyczne w Praktyce”, w którym wzięło udział prawie 500 uczestników.
 
Bazą naszej działalności jest aktywny dział handlowy, który buduje zaufanie do firmy fachową obsługą, punktualnością dostaw oraz właściwą gospodarką magazynową.  
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Biuro handlowe czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30 - 16.30

Kontakt:
Informacja ogólna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szkolenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.