BIOMAG - Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

Targimedyczne.pl
  • INFOLINIA : 801 01 11 95 / Fax : +48 32 445 71 95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedna z największych w naszej części Europy imprez poświęconych prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań z obszarów fizjoterapii (zwłaszcza fizykoterapii) i rehabilitacji. Targi, które w tym roku obchodziły 25-lecie, cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem producentów i publiczności, ilość prezentowanych produktów i usług jest wręcz oszałamiająca.

Na tym tle Biomag wypadł bardzo dobrze, prezentując swoje najważniejsze produkty i akcesoria do Terapii Pulsacyjnej 3D. Goście tłumnie odwiedzali nasze stoisko, interesowali się możliwościami naszych urządzeń, mogli również osobiście i na miejscu spróbować działania terapii, korzystając ze specjalnie przygotowanych stanowisk terapeutycznych. Jak zwykle górowaliśmy nad konkurencją tym, co z dumą uznajemy za swój wyróżnik – indywidualnym podejściem do klienta, pełnym zrozumieniem jego potrzeb i perfekcyjnym dostosowaniem do nich naszej oferty.

Na Targach nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów biznesowych, pracowaliśmy również intensywnie nad rozbudową naszej sieci franczyzowej.
Szczególne podziękowania należą się obsłudze naszego stoiska, która wykonała znakomitą pracę, potwierdzając, że siłą Biomagu jest jego zespół.

Więcej informoacji znajdą Państwa na stronie www.biomag.pl