DFI Sp. z o.o. - DOTACJE NA ROZWÓJ EKSPORTU

Targimedyczne.pl
  • INFOLINIA : 801 01 11 95 / Fax : +48 32 445 71 95
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do skorzystania z szansy na rozwój eksportu wszystkich producentów urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych należących do sektora Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorców.

Już w kwietniu 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpocznie nabór wniosków o dofinansowania programu "Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand".
W ramach programu można sfinansować udział w targach i misjach międzynarodowych oraz promocję firmy i jej produktów na rynkach zagranicznych m.in. zakup powierzchni wystawienniczej, transport eksponatów, wykonanie zabudowy na targach czy produkcję materiałów promocyjnych.

Poziom dofinansowania wynosi od 60 % dla Średnich, 75 % dla Małych do aż  80 % dla Mikro przedsiębiorców.  Maksymalna wartość dofinansowania może wynosić do 850.000 zł.
DFI Sp. z o.o. zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych producentów sprzętu medycznego, którzy chcieliby skutecznie ubiegać się o dotację z tego źródła.

Prosimy o kontakt:

Siedziba firmy
ul. Rynek 11/3
42-600 Tarnowskie Góry
http://www.dfi.com.pl/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. + 48 605 863 001