HOSPITEC POLSKA - Zaopatrzenie w sprzęt pielęgnacyjny, urządzenia do hydroterapii i transportu pacjenta

Hospitec Polska Sp. z o.o.
  • Głogowska 350
  • 60-004 Poznań / Poland
  • +48 61 830-63-67 /

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Zaopatrujemy placówki w sprzęt do pielęgnacji i transportu pacjenta, urządzenia do hydroterapii, balneoterapii, hydromasażu oraz wanny SPA. To, co nas wyróżnia spośród innych firm, to indywidualne podejście i dbałość o Klienta, zaangażowanie w to, co robimy, praca zespołowa oraz wieloletnie doświadczenie w branży.
 
Celem naszej firmy jest zadowolenie Klienta z oferowanych przez nas produktów i usług,  zachowanie godności pacjenta oraz polepszenie warunków pracy personelu poprzez sprzęt jaki oferujemy.
Współpracujemy z największymi potentatami na rynku niemieckim. Produkowane urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, innowacyjnością oraz funkcjonalnością.
 
Hospitec Polska Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem obiektów takich jak:

  • domy seniora,
  • domy pomocy społecznej,
  • zakłady opiekuńczo-lecznicze, 
  • sanatoria,
  • szpitale itp.


Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy BEKA Hospitec GmbH – niemieckiego producenta profesjonalnych urządzeń do opieki paliatywnej. Firma BEKA Hospitec GmbH od ponad 50 lat zaopatruje domy seniora w sprzęt najwyższej jakości w 42 krajach świata.
 
Wspólnie w Polsce wyposażyliśmy ponad 200 obiektów, w tym m.in.:
- Klinikę BUDZIK w Warszawie,
- Leśny Dom Seniora w Piastowie koło Żnina,
- Senior Residence w Katowicach,
- Dom Seniora JOVIMED w Ksawerowie,
- Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie, i wiele innych ...
 
Oferujemy również fachowe doradztwo i pomoc już na etapie planowania inwestycji. Kierujemy się dewizą „w trosce o zdrowie i komfort pacjenta”, bowiem nasze rozwiązania mają służyć przede wszystkim pacjentom, w celu zapewnienia lepszej jakości ich życia, oraz opiekunom, aby mogli bez wysiłku i z przyjemnością wykonywać prace związane z opieką ludzi starszych i mniej sprawnych ruchowo.
 
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.