WS TECH - Producent sprzętu do rehabilitacji, masażu oraz wyposażenia placówek medycznych

WS TECH S.C.
  • Okulickiego 43
  • 38-500 Sanok / Poland
  • 13 464 44 49 /
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http:// www.wstech.eu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy WSTECH producenta sprzętu do rehabilitacji, masażu oraz wyposażenia placówek medycznych.

Wysoka jakość w połączeniu z ciekawym wzornictwem oraz pełną funkcjonalnością naszych produktów gwarantuje udany zakup.

W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz niezawodności naszych wyrobów używamy do produkcji wyłącznie sprawdzone i certyfikowane komponenty znanych marek.

Dzięki szerokiemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do potrzeb klienta lub wykonać produkt według indywidualnego projektu.

Jako producent staramy się wdrażać innowacyjne rozwiązania i podążać za potrzebami klientów wprowadzając nowe produkty do naszej oferty.

Przykładem są nasze najnowsze fotele do dializ oraz fotele ginekologiczne na kolumnowych siłownikach z obudowami z tworzywa ABS. Jako pierwszy Polski producent wprowadziliśmy również stół bariatryczny z maksymalnym obciążeniem udźwigu do 350 kg. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór stołów do masażu i rehabilitacji, które można dowolnie konfigurować w celu zapewnienia optymalnego komfortu zarówno dla terapeuty jak i pacjenta.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i odwiedzanie naszej strony internetowej www.wstech.eu.