FORMED - dystrybutor produktów OPT

Formed jest dystrybutorem produktów OPT w regionach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, lubuskim, podkarpackim, małopolskim.

OPT SurgiSystems to włoska marka i producent stołów operacyjnych oraz najwyższej jakości akcesoriów. Siedziba i zarazem zakład produkcyjny OPT znajdują się w malowniczym Calliano (prowincja Trydent) we Włoszech.

Od prawie 100 lat OPT oferuje swoje produkty najbardziej wymagającym odbiorcom na całym świecie. Bliska współpraca z użytkownikami i dbałość o każdy szczegół to główne założenia firmy. Dążenie do doskonałości to cel OPT, który chce osiągnąć współpracując z wieloma nowoczesnymi szpitalami, podnosząc jakość swoich produktów i dostosowując się do nowoczesnych technik operacyjnych, wiedzy oraz zmieniających się procedur medycznych.

Przez te wszystkie lata działalności, zbierania doświadczeń, wykonywania analiz połączonych z rozwojem technologii i innowacyjności pozwoliły firmie OPT stać się jednym ze światowych liderów w swoim sektorze. OPT może poszczycić się realizacjami na całym świecie.

Więcej informacji na www.formed.eu.pl