KLAROMED - meble medyczne lakierowane proszkowo

Firma KLAROMED oferuje meble medyczne z wysokiej jakości materiałów oraz w sposób umożliwiający łatwe mycie oraz dezynfekcje. Wielkość mebli może zostać dostosowana do potrzeb użytkownika.

Meble w całości wykonane z blach ocynkowanych malowanych farbami proszkowymi wzbogaconymi substancjami czynnymi z jonami srebra – naturalnym środkiem antybakteryjnym IGP-DURA®care.

Fronty oraz korpusy mebli wykonane są w systemie dwuwarstwowym z wypełnieniem usztywniająco-wygłuszającym odpornym na wilgoć, co zapewnia brak pustego, metalicznego odgłosu przy otwieraniu i zamykaniu drzwi i szuflad.

Gładkie ściany wewnętrzne szaf i szafek konstrukcyjnie wyposażone są w rastry umożliwiające łatwą regulację wysokości położenia montowanych wewnątrz elementów takich jak półki, ramy koszy i kuwet.

Półki wykonane z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo ze skokową regulacją wysokości położenia mocowane na wspornikach w kształcie litery „L” wykonane ze stopu aluminium. Blaty robocze o grubości 30 mm, opisane szczegółowo w rozdziale elementy dodatkowe, proponujemy w dwóch wariantach do wyboru:

  • ze stali kwasoodpornej z wygłuszeniem
  • z materiału kompozytowego o nieporowatej powierzchni, z rowkiem anty-zaciekowymWięcej informacji na www.klaromed.pl