top

Ackurat Ornplast Sp. z o.o.

Budowlanych 52 A, 80-298 Gdańsk
pomorskie / Poland

tel: +48 58 341-37-31

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.ackurat.pl

Zakład produkcji tworzywa sztucznego.

Współpracujemy z projektantami i inżynierami z całej Europy Północnej w celu znalezienia atrakcyjnych, wytrzymałych oraz funkcjonalnych rozwiązań.
Nasza siedziba oraz zakład znajdują się w Lammhult w centrum regionu Småland. Pracuje tutaj około 30 osób, a 5 z nich regularnie odwiedza naszych klientów.

ASORTYMENT
Towary: 6500 (standardowych) + 3000 (specjalnych). W większości są to małe detale z tworzyw sztucznych, ale także produkty z innych materiałów.Usługi: Projektowanie, formy wtryskowe, montaż, powlekanie.

KLIENCI
Nasza firma zlokalizowana jest w Europie Północnej. Dziś obsługujemy ok. 4000 klientów , którzy działają w takich branżach jak: meblarstwo, rehabilitacja, przemysł maszynowy i inne.

DOSTAWA TOWARU
Zakłady: Około 70% detali produkowanych jest w Lammhult. Pozostała produkcja wykonywana jest przez naszych partnerów w regionach o niskich kosztach (często w porozumieniu z naszymi klientami).
Zakup: Funkcja efektywnego zakupu współpracuje z dostawą materiału, komponentów i uzupełniających go gotowych produktów.

PRZECHOWYWANIE ORAZ DOSTAWA
Dostarczamy bezpośrednio z naszego magazynu lub z magazynów naszych przedstawicieli, jeżeli nie było innych ustaleń z klientem.DOPASOWANY STANDARD

 

 • Zmiana koloru. Wybierz swój kolor. RAL, NCS lub według próbki.

 • Zmiana formy. Forma wtryskowa składa się często z wielu małych elementów. Zmiana jednej jej części może być niedrogim sposobem na uzyskanie unikalnego produktu. W wypadku śrub, ich długość można zazwyczaj wybrać.

 • Zmiana materiału. Inne tworzywo może być rozwiązaniem, jeżeli wymagasz specjalnej miękkości, przezroczystości, podobieństwa do drewna, marmuru, itp. W wypadku stali, inny jej rodzaj nie jest zazwyczaj problemem.

 • Wzory oraz loga. Wzory oraz loga. Oferujemy zaawansowane metody druku na skomplikowanych detalach. Druk może być złoty, orzechowy, brzozowy, itp. Możemy również umieścić Państwa logo na większości naszych produktów.

 • Wstępny montaż. Chcesz dołączyć jeden lub kilka kroków montażu? Możemy w tym pomóc przed dostawą.

 • Specjalne opakowanie.  Jeżeli masz specjalne wymagania odnośnie opakowania takie jak: ilość detali, opakowanie kartonowe, plastikowe palety, itp., również możemy temu sprostać.PRODUKTY SZYTE NA MIARĘ


 • Projekt. Współpracujemy z wieloma projektantami oraz inżynierami, jeżeli nasze własne pomysły nie wystarczają.

 • Dokumentacja. Produkty tworzone w CAD (Solid Works).

 • Produkcja prototypów.  Pomagamy przy tworzeniu nowych detali.

 • Produkcja form- krótkie serie. Jeżeli nie macie Państwo pewności co do ilości potrzebnych sztuk lub wiecie, że zamówienie nie będzie duże możemy zaoferować unikalny system LQT-500 dzięki któremu możliwe jest wyprodukowanie krótkich serii nieskomplikowanych produktów w atrakcyjnej cenie.

 • Produkcja form- długie serie.  Produkujemy samodzielnie w całości lub częściowo poprzez naszych partnerów w Szwecji, Polsce lub w Chinach, według potrzeb

 • Produkcja. Produkujemy samodzielnie bądź zlecamy wykonanie u naszych partnerów w Europie lub w Azji. Dzięki temu zawsze możliwe jest znalezienie idealnego rozwiązania gwarantującego wysoką jakość produktu, odpowiedni czas dostawy i atrakcyjną cenę.

 • Znajdowanie gotowego produktu.  Być może rozwiązanie którego Państwo szukacie już istnieje. Jeśli tak to je dla Państwa odszukamy.MATERIAŁ


 • Tworzywo. Zazwyczaj stosujemy około 20 rodzajów tworzyw standardowych (PE PP PA itp).
  Uwaga: Materiały standardowe, które stosujemy, w 100% nadają się do powtórnego przetworzenia. Unikamy stosowania krytykowanych materiałów, takich jak PVC.

 • Stal oraz metal. Aktualnie nie zajmujemy się obrabianiem metalu w naszej firmie. Wszystkie elementy oraz artykuły metalowe produkowane są u naszych dostawców.
  Uwaga: W naszym standardowym asortymencie nie stosujemy chromu szkodliwego dla środowiska.

 • Filc. Filc, który zazwyczaj stosujemy, wykonany jest z polipropylenu.
   

 

 

 

 

TargiMedyczne.TV