Creator-Comm Sp. z o.o.

Dolna 30 A/ 5, 00-774 Warszawa
mazowieckie / Poland

tel: +48 22 620 50 09
tel: +48 22 620 50 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.creator-comm.pl

Creator-Comm działa na rynku od 2004 roku.  Oferujemy nowoczesne, kompleksowe rozwiązania dla sektora medycznego. Nasze portfolio to sprawdzone rozwiązania oparte na najnowszych technologiach światowych producentów sprzętu do diagnostyki obrazowej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm PHILIPS oraz Carestream. Oferujemy pełne wsparcie dla placówek medycznych zarówno w zakresie doboru odpowiednich konfiguracji sprzętowych jak i koncepcji pozyskania środków finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy kompleksowo adaptacje budowlane pracowni obejmujące prace budowlane wszystkich branż oraz wszelkie niezbędne projekty oraz urzędowe pozwolenia i uzgodnienia. Prowadzimy serwis sprzętu do diagnostyki obrazowej.  Zatrudniamy wykwalifikowanych i certyfikowanych inżynierów.


Creator-Comm Sp. z o.o.  wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie: doradztwo, sprzedaż, montaż i instalacja, wsparcie aplikacyjne klientów, serwis techniczny wyrobów medycznych oraz systemów medycznych zgodnie z normą ISO 9001:2008.

Jednostka certyfikująca TÜV SÜD Managenent Service GmbH

Numer rejestracyjny certyfikatu 12 100 33000 TMS

 


Firma Creator-Comm jest członkiem Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu  i Usług zrzeszającą przedsiębiorców z Mazowsza.

 

 


W 2011 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Perły Medycyny 2011 w kategorii Dystrybutor sprzętu medycznego.

 

TargiMedyczne.TV