profil

PRO VITA Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Parafialna 1, 47-100 Strzelce Opolskie
opolskie / Poland

tel: +48 77 46213
tel: 77 4621300

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.sprzetmedyczny.pl

 

PRO VITA Polska Sp. z o.o. Sp.K. już od ponad 14 lat dostarcza najnowsze rozwiązania dla medycyny.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach klasy premium oraz innowacyjnych technologiach.

Od lat uczestniczymy w czołowych wydarzeniach naukowych na świecie, aby wybrać rozwiązania stanowiące przyszłość diagnostyki i terapii.

PRO VITA to starannie wyselekcjonowani producenci oraz ich systemy o niekwestionowanej wartości diagnostycznej i terapeutycznej.

Każdą firmę tworzą ludzie - nasz Zespół stanowią lekarze oraz inżynierowie, dla których technologia medyczna stała się pasją.

Działamy na terenie całej Europy. Od 2013 roku poprzez spółkę - córkę PRO VITA Europe GmbH z siedzibą w Berlinie.

 

O naszych ambicjach i ciągłym rozwoju świadczą nowo utworzone

Centrum Innowacyjnych Technologii Medycznych PRO VITA oraz

Dział Badawczo Rozwojowy PRO VITA

                           

                                                    Serdecznie zapraszam do współpracy

 

 

Specjalizowane tomografy komputerowe
Xoran Technologies, Inc. wprowadziło na rynki światowe unikalne systemy tomografii komputerowej wykorzystujące technologię flat panel co pozwoliło na znaczące ograniczenie dawki promieniowania.
 
Dynamiczna nawigacja śródoperacyjna
Fiagon - niemiecki producent innowacyjnych nawigacji śródoperacyjnych.

Aparaty RTG / Systemy ucyfrowienia

GEMSS jest wiodącym producentem urządzeń medycznych z Korei. Specjalizuje się w aparatach RTG z ramieniem C, litotryptorach oraz pełnej gamy aparatów RTG. Od 1995 roku, GEMSS znany jest jako producent wysokiej jakości urządzeń.

Systemy obrazowania 3DHD
Technika obrazowania trójwymiarowego 3D w ostatnim czasie pojawiła się na salach operacyjnych podnosząc jakość wykonywania zabiegów. Chirurdzy docenili tą nową metodę obrazowania pozwalającą na lepszą orientację przestrzenną podczas zabiegów m.in. laparoskopowych. Do tej pory z jej zalet mogły korzystać jedynie specjalności gdzie stosowane są standardowe endoskopy (o średnicy min. 10mm). Specjalności operujące w małych strukturach, tam gdzie wymagane są endoskopy mniejszej średnicy jak laryngologia czy neurochirurgia do tej pory nie mogły korzystać z tej nowej technologii

Systemy endoskopowe
 
Unity Laryngologiczne
Unity laryngologiczne Nazwa oznacza charakter urządzeń: jednostki Modula zostały zaprojektowane jako zestawy.

Rynometry i Rynomanometry
GM Instruments jest brytyjskim producentem urządzeń do obiektywnej diagnostyki drożności nosa. Do tworzenia i produkcji swoich urządzeń wykorzystuje innowacyjne technologie oraz doświadczenia płynace z wieloletniej współpracy z wiodącymi ośrodkami klinicznymi.
 
Mikroskopy Laryngologiczne
 
Pomiar pH dróg oddechowych
Restech jest światowej klasy liderem w rozwiązaniach technologicznych - przekazujący komfortowe rzeczywiste rozwiązania pomagające lekarzom w znalezieniu korelacji pomiędzy poziomami pH w drogach oddechowych, a problemami zdrowotnymi pacjentów.
 
Polisomnografia i neurodiagnostyka
Od 1987 Compumedics jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do diagnostyki snu i neurofizjologii. Compumedics wykorzystuje specjalistyczną wiedzę, technologie i wieloletnie doświadczenie, w procesie polepszania jakości życia pacjentów.
 
Audiometry i tympanometry, Audiometryczne kabiny ciszy
Duńska firma Inmedico powstała w 1985 roku. W 1992 roku Inmedico przejęło firmę Oscilla, która przez 30 lat produkowała i udoskonalała urządzenia do badania słuchu.
 
MEDISOFT - Diagnostyka pulmonologiczna
Belgijska marka Medisoft S.A. to znany na światowym rynku medycznym producent zaawansowanej technologicznie aparatury do kompleksowej diagnostyki pulmonologicznej oraz badań ergospirometrycznych i wysiłkowych.
 
MGC -Diagnostyka Pulmonologiczna
 
Spirometry
 
Przenośne Koncentratory tlenu
Rewolucyjne, przenośne koncentratory tlenu - zostały zaprojektowany tak, aby dostarczać czysty tlen w domu, pracy, ale przede wszystkim w warunkach gdzie nie mamy dostępu do prądu.
 
Koncentratory tlenu
Konieczność tlenoterapii domowej to dużo więcej niż samo kupno źródła tlenu. To wybór firmy - partnera, który oprócz dostawy sprzętu zaproponuje stałą opiekę serwisową jak i ciągłe wsparcie techniczne.
 
Likwidacja barier architektonicznych
PRO VITA oferuje urządzenia do transportu wózków inwalidzkich - schodołazy.

Equivital

 
Narzędzia chirurgiczne

Niemiecki producent narzędzi chirurgicznych słynący nie tylko z najwyższej jakości wykonania, ale również z przystępnej ceny.

Akcesoria

TargiMedyczne.TV