salveo-profilowe

Salveo Medical Devices

Żołnierska 36, 41-936 Bytom
śląskie / Poland

tel: 601 783 797
tel: 604 403 806

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.salveo.co

O nas

Salveo Sp. z o.o. to przede wszystkim zespół ludzi z pasją ale też z ponad 30 letnim doświadczeniem w rehabilitacji i leczeniu chorych. Przez ten czas pomagaliśmy tworzyć i nadzorowaliśmy działanie ponad 50 ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce. Jest to bezcenne doświadczenie, którym chcemy podzielić się z Wami.


Doradztwo

Salveo to zespół ludzi z pasją, ale też z ponad 30 letnim doświadczeniem w budowie i nadzorze nad ośrodkami rehabilitacji.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do rehabilitacji. Wierzymy, że to nie urządzenia medyczne leczą a terapeuta. Technologia medyczna ma mu jedynie pomóc, odciążyć w pracy, skrócić czas terapii, pomóc w diagnozie, dlatego warto aby to urządzenie było indywidualnie dobrane do terapeuty jego umiejętności, technik pracy, przyzwyczajeń a nie odwrotnie.

W dzisiejszych czasach urządzenia medyczne to nie wszystko liczy się przede wszystkim czas i skuteczność terapii. Te dwie cechy są najistotniejsze w topowym sporcie, dlatego pełną garścią czerpiemy z doświadczeń rehabilitacji w wyczynowym sporcie. Posiadamy wiedzę z ponad 200 największych federacji sportowych na świecie, 30 komitetów olimpijskich, najbardziej uznanych sportowców i ich terapeutów.

Chcielibyśmy tą wiedzą podzielić się również z Państwem, proponując Wam oprócz innowacyjnych technologii również szkolenia medyczne oraz marketing, który z pewnością pozwoli Wam wyróżnić się wśród konkurencji. Zbudować lub umocnić pozycję na lokalnym rynku usług rehabilitacji.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością szerzej opowiemy Państwu o naszych technologiach i korzyściach jakie uzyskacie Państwo współpracując z nami.


Szkolenia

Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty terapii z wykorzystaniem urządzeń Indiba® activ użytkownicy - fizjoterapeuci muszą bezwzględnie odbyć certyfikowane szkolenie w specjalnie wyznaczonych ośrodkach szkoleniowych IAT. Po ukończonym szkoleniu użytkownik otrzyma certyfikat uprawniający go do wykorzystania w praktyce urządzeń Indiba® activ. Przy zakupie urządzenia szkolenie dla personelu placówki zakupującej jest gratis. Szkolenia odbywają się w siedzibie SALVEO Medical Devices w Bytomiu ul.Żołnierska 36 oraz w siedzibie producenta w Barcelonie. Na szkoleniu profesjonalni trenerzy IAT oprócz demonstracji podstawowej obsługi urządzenia prowadzą szkolenie z technik demonstrujących możliwości wykorzystania urządzenia Indiba® activ w połączeniu z terapią manualną.     

Na zakończenie watro podkreślić ze szkolenie jest bezwzględnym wymogiem przy zakupie urządzenia Indiba® activ, poza tym tak naprawdę to tylko bardzo dobrze wyszkolony terapeuta który ukończy kurs IAT może w pełni wykorzystać możliwości urządzenie Indiba® activ.

 

 

salveo-zdjęcia-oferty-1salveo-zdjęcia-oferty-2salveo-zdjęcia-oferty-3salveo-zdjęcia-oferty-4salveo-zdjęcia-oferty-5

W naszej ofercie znajdziecie Państwo praktycznie wszystkie urządzenia medyczne i wyposażenie ośrodków rehabilitacji wiodących europejskich i światowych marek.

Jesteśmy również wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce urządzeń medycznych i terapii IAT. INDIBA ACTIV THERAPY to z pewnością rewolucja na rynku usług rehabilitacyjnych, możliwości tej terapii są praktycznie nieograniczone. Już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z INDIBĄ oraz na bezpłatne szkolenia:

 • IAT – LEVEL 1
 • IAT – ACTIV MOTION
 • IAT – Terapia powięziowa
 • IAT – Terapia w profesjonalnym sporcie
 • IAT - Medycyna estetyczna

Z premedytacją nie uruchomiliśmy sklepu internetowego, wierzymy, że indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów oraz odpowiednie doradztwo daje dużo większe możliwości wyboru a zarazem przyczynia się do trafnej i przemyślanej decyzji w zakupie urządzeń.

Jako przykład prezentujemy ofertę skierowaną do młodego terapeuty manualnego, który oprócz profesjonalnego sprzętu potrzebuje również wiedzy i marketingu ukierunkowanego na budowanie swojej marki oraz pozyskanie pacjentów.

 1. USG
 2. INDIA ACTIV 7 lub 8
 3. System do ćwiczeń w odciążeniu Levitas firmy TECHNOMEX
 4. Elektryczny stół do terapii IAT zaprojektowany specjalnie dla nas przez firmę MEDEN INMED
 5. Pakiet szkoleń
  • USG w rehabilitacji.
  • Cykl szkoleń mający na celu zintegrowanie technik i metod jakimi pracuje terapeuta z IAT.
  • Szkolenia rozwijające IAT – dożywotnio bezpłatne
  • Pakiet marketingowy ( w zależności od potrzeb)
  • Odświeżenie lub zbudowanie marki ośrodka
  • Nowa strona internetowa
  • Wizytówki
  • Ulotki dla pacjentów
  • Napisanie artykułu do lokalnych gazet (innowacyjna metoda leczenia)
  • Marketing internetowy
  • Możliwość korzystania z logotypów czołowych klubów sportowych oraz sportowców
  • Pomoc w kontaktach z lekarzami

Koszt takiego pakietu to ok. 1200 zł. miesięcznego leasingu. ( przeważnie 8-14 zabiegów), możliwość uzyskania leasingu na uproszczonych warunkach już od 0 % wkładu własnego z odroczoną płatnością na 6 miesięcy.

Możliwość rozwoju terapeuty i ośrodka JEST praktycznie nieograniczona

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze, niezależnie czy będzie to zakup pojedynczych urządzeń ( np. fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, elektroterapia…) czy kompleksowe stworzenie ośrodka rehabilitacji, sanatorium, spa…

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, niezależnie od tego czy będzie to zakup pojedynczych urządzeń (tj. np. fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, elektroterapia…) lub interesuje Państwa kompleksowe stworzenie ośrodka rehabilitacji, sanatorium lub spa zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie!

 

 

TargiMedyczne.TV