medtop

MED&LIFE

Aleja Marii Dąbrowskiej 45, 05-806 Komorów
mazowieckie / Poland

tel: 22 759-15-15
fax: 22 759-15-19

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.medandlife.com

Med & Life Sp. z o.o. jest producentem wyrobów medycznych Viofor JPS System, które są stale rozwijane od 1999 r. Skuteczność terapeutyczna i wysoki poziom technologiczny naszych wyrobów to wynik wieloletnich prac badawczo-rozwojowych z zakresu medycyny i techniki. Aktualnie nasza oferta katalogowa zawiera 60 pozycji, a dostępne urządzenia realizują terapie z zakresu pola magnetycznego niskiej indukcji – magnetostymulacja i magnetoterapia, światłolecznictwa – laseroterapia, ledoterapia, PDT oraz terapie skojarzone – magnetolaseroterapia i magnetoledoterapia.

Pracujemy pod hasłem High Quality Medical Devices. Certyfikowany zakres działalności to „projektowanie, rozwój, produkcja, dystrybucja i serwis wyrobów medycznych do terapii, diagnostyki i rehabilitacji”.

Nowa technologia i wysoka jakość naszych wyrobów oraz zaangażowanie Med & Life w rozwój innowacyjności, potwierdzają posiadane certyfikaty, otrzymane wyróżnienia i nagrody dla firmy i produktu, a zastosowane rozwiązania objęte są ochroną patentową.

Nasze produkty są powszechnie stosowane w wiodących placówkach medycznych, klinikach, szpitalach, sanatoriach, gabinetach rehabilitacji, medycynie sportowej, wellness & spa a także w weterynarii. Pacjenci szczególnie docenili nasze osiągnięcia dostosowujące urządzenia do komfortowego i bezpiecznego korzystania w warunkach domowych w schorzeniach przewlekłych, wspomaganiu leczenia, powikłaniach i intensywnej regeneracji.

med1med2med3med4med5med6

Viofor JPS System

Viofor JPS System to rodzina innowacyjnych wyrobów medycznych do fizykoterapii. Wyroby mają zastosowanie w leczeniu, rehabilitacji, odnowie biologicznej i weterynarii. Wykorzystywane formy energii to impulsowe pole magnetyczne w różnych zakresach indukcji oraz promieniowanie świetlne w zakresie widzialnym i podczerwieni.

W rozwoju wyrobów Med & Life od 1995 roku, do chwili obecnej zaangażowane jest wiele ośrodków naukowych i klinicznych, zapewniając stały rozwój wyrobów Viofor JPS System oraz realizowanych form terapii m.in. magnetostymulacji, ledoterapii, magnetoledoterapii oraz terapii fotodynamicznej PDT.

Wskazania medyczne oparte są na wiedzy zdobytej podczas 20 letnich obserwacjach klinicznych i wynikach badań medycznych. Wysoka skuteczności terapeutyczna udokumentowana jest w ponad 300 publikacji naukowych, 30 doktoratach i habilitacjach.

Każdego dnia na całym świecie wykonywane jest setki tysięcy zabiegów z wykorzystaniem wyrobów Viofor JPS System w klinikach, placówkach rehabilitacyjnych, w medycynie sportu oraz w prywatnych domach użytkowników.

TargiMedyczne.TV