CREATOR

Lotnicz 37, 54-154 Wrocław
dolnośląskie / Poland

tel: +48 71 362-02-00
fax: +48 71 362-02-01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.creator.wroc.pl

CREATOR Sp. z o.o. - Firma z trzydziestoletnią tradycją, wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebo- waniu uruchomiła w 1999 roku Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji NZOZ przy ul. Lotniczej 37 we Wrocławiu.
Ośrodek mieści się w wolnostojącym obiekcie, na estetycznie zagospodaro- wanej posesji, bezpośrednio przylegającej do Parku Kozanowskiego.

Specjalnością naszą jest działalność z zakresu rehabilitacji medycznej, z poradnictwem lekarskim i pełną gamą zabiegów fizjoterapeutycznych oraz działania prozdrowotno-profilaktyczne, zarówno w zakresie rekreacyjnym, jak i leczniczym. Ośrodek został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną produkcji renomowanych firm. Nasz ośrodek posiada status Ośrodka Dydaktyczno-Badawczego Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Stale współpracujemy z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego oraz Poradnią dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane przy Klinice Neurologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W marcu 2001 uruchomiliśmy komorę niskotemperaturową do zabiegów ogólnoustrojowych, a we wrześniu 2004 roku rozpoczął działalność Zakład Aktywnej Terapii Kręgosłupa opartej na fińskiej metodzie DBC. Kadrę ośrodka stanowią specjaliści fizjoterapii, absolwenci wrocławskich szkół medycznych, posiadający doświadczenie zawodowe zdobyte w najlepszych ośrodkach Wrocławia.
Nad stroną medyczną naszej działalności czuwają lekarze specjaliści medycyny fizykalnej, balneoklimatologii, rehabilitacji medycznej, chorób wewnętrznych, reumatologii i pediatrii.

Firma CREATOR prowadząc z sukcesami swój Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji przy ul. Lotniczej we Wrocławiu, stanęła przed koniecznością rozszerzenia swojej oferty usług o nową placówkę. W tym samym czasie Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przeniosła siedzibę Wydziału Fizjoterapii do nowego, dużego i funkcjonalnego budynku P-4, znajdującego się na terenie nowoczesnego kompleksu sportowego przy Stadionie Olimpijskim. Władze uczelni ogłosiły przetarg na organizację i poprowadzenie Zakładu Opieki Zdrowotnej w nowej siedzibie wydziału, w celu świadczenia usług medycznych i zapewnieniu praktycznej bazy dydaktycznej dla swoich studentów. W ogłoszonym przetargu wybrana została oferta firmy CREATOR. Nowocześnie wyposażony ośrodek o łącznej pow. ponad 900m2, rozpoczął działalność na początku 2008 roku w ramach umowy z NFZ.

Ośrodek Tlenoterapii Hiperbarycznej utworzony przez firmę CREATOR w ramach prowadzonego od lat Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej usytuowany został w obiektach Nowego Centrum Klinicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest to najnowocześniejsza i unikatowa w regionie placówka medyczna zapewniająca ośrodkowi specjalistyczne, wieloprofilowe zaplecze diagnostyczno - lecznicze. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt bezpośredniego sąsiedztwa Ośrodka Tlenoterapii z organizowanym w strukturze Centrum Klinicznego - Klinicznym Oddziale Medycyny Ratunkowej, dla którego oferta procedur leczniczych dostępnych w Ośrodku Tlenoterapii Hiperbarycznej jest uzupełnieniem świadczeń ratujących życie pacjentów. Ośrodek Tlenoterapii Hiperbarycznej jest innowacyjną, zaawansowaną technologicznie placówką medyczną wyposażoną w nowoczesną 12 - osobową komorę hiperbaryczną STARMED 2200 firmy HAUX oraz jednoosobową komorą typu Bara-Med. Leczenie w komorze hiperbarycznej polega na dostarczeniu do organizmu czystego tlenu w warunkach zwiększonego ciśnienia zewnętrznego. Tlenoterapia hiperbaryczna jest zabiegiem ratującym ludzkie życie np. przy zatruciu organizmu tlenkiem węgla oraz korzystnie wpływającym w zakresie dostarczenia odpowiedniej ilości tlenu dla chorych i niedotlenionych tkanek narządów. Poprawia także krążenie krwi, działa bakteriobójczo i bakteriostatycznie, przyspiesza gojenie się ran.

Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji CREATOR w Łodzi - NZOZ.
W 2008 r. Spółka uruchomiła Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji w Łodzi przy ul. Kopernika 55a. O wyborze aglomeracji łódzkiej, jako miejsca zlokalizowania pierwszego ośrodka przyszłej sieci, zadecydowała zarówno liczba jej mieszkańców, jak również akademicki charakter miasta, który warunkuje profesjonalne, kompleksowe i naukowe prowadzenie tego typu działalności. Nowo otwarta poradnia rehabilitacyjna wraz z zakładem fizjoterapii zajmuje powierzchnię ponad tysiąc metrów kwadratowych oraz spełnia wszelkie wymagania, jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 listopada 2006 roku (Dz.U.Nr 213, poz. 1568).

Kriokomory

Firma CREATOR Sp. z o. o. produkuje kriokomory.

Naszą ofertą pragniemy zainteresować wszystkich prowadzących Usługi Rehabilitacji Zakłady Opieki Zdrowotnej, Szpitale Rehabilitacyjne, Sanatoria, Kluby Sportowe, Kluby Fitness, Osrodki Wczasowe, Hotele jak również osoby i organizacje zamierzające podjać tego rodzaju dzialalność.

  • W cenie dostawy i uruchomienia CREATOR Sp. z o.o. gwarantuje szkolenie personelu medycznego we własnym Ośrodku, posiadającym największe doświadczenie w zakresie usług krioterapii ogólnoustrojowej oraz personelu technicznego w trakcie montażu i uruchomienia kriokomory. Gwarantuje również komplet dokumentacji technicznej i serwisowej.
  • Termin dostawy i uruchomienia - do 8 tygodni.
  • Gwarancja 24 miesiące, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - 24 godz.
  • Inwestor we własnym zakresie ( przy aktywnej współpracy CREATOR Sp. z o.o.") winien zapewnić pozyskanie dostawcy azotu - firmy MESSER.


CREATOR Sp. z o.o. mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Ośrodka Profilaktyki i Rehabilitacji, świadczy usługi w zakresie opracowania założeń technicznych związanych z usytuowaniem kriokomory w posiadanym przez Inwestora obiekcie oraz schematu organizacyjnego, zasad działania i wyposażenia niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, umożliwiające skuteczne i efektywne prowadzenie kompleksowych usług rehabilitacyjnych.

Oferujemy dwa systemy komór kriogenicznych:

  • system do lecznictwa - usług medycznych (urządzenia medyczne),
  • system rekreacyjno - profilaktyczny


Urządzenie do krioterapii miejscowej CRIOVITA


Firma Creator Sp z o.o. opracowała w 2011 roku nowoczesne urządzenie do krioterapii miejscowej CRIOVITA model A/1, którego zdjęcia przedstawiamy poniżej.

Stymulator medyczny typ CRIOVITA model A/1 służy do wykonywania zabiegów kriostymulacyjnych poprzez miejscowy nawiew parami ciekłego azotu, w celu wywołania i wykorzystania fizjologicznych reakcji organizmu na zimno. Zabiegi kriostymulacyjne znajdują zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji dla wielu specjalności medycznych .

TargiMedyczne.TV