INMED-Karczewscy sp. z o.o. sp.k

Kwiatowa 32A, 55-330 Krępice
dolnośląskie / Poland

tel: +48 71 398 02 10
tel: +48 71 361 07 04
fax: +48 71 396 57 12

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.inmed.pl

Firma INMED-Karczewscy, powstała w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się technologiami medycznymi w zakresie produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Przez lata nasza firma dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie, wynikiem czego jest obecna silna i stabilna pozycja na rynku jako firmy specjalizującej się w systemach rurociągowych dla gazów medycznych i mogącej w tym zakresie podołać każdemu zadaniu. Dysponujemy kadrą o szerokim zakresie wiedzy i dużym doświadczeniu w zakresie instalacji gazów medycznych i wyrobów medycznych dla gazów medycznych.

W 2011 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby firmy. Składa się ona z hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni  2000 m2 i biurowca o powierzchni 600 m2, w którym posiadamy pomieszczenie demonstracyjne “showroom”. Można w nim dokładnie obejrzeć produkowane oraz dystrybuowane przez nas wyroby. Z dniem 03.06.2013 nasza firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową a zarazem przeniesiona została siedziba firmy z Wrocławia do Krępic pod Wrocławiem.

Usługi

Od 18 lat świadczymy usługi dla obiektów Służby Zdrowia oraz Opieki Społecznej w zakresie kompleksowych prac instalacyjno-montażowych i wyposażenia pomieszczeń. Zakres usług :

  • projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznych (instalacji gazów medycznych)
  • systemy sygnalizacyjno- przyzywowe
  • montaż wyposażenia sal chorych
  • montaż wyposażenia sal intensywnej terapii
  • montaż wyposażenia bloków operacyjnych
  • inne prace instalacyjne i montażowe zgodnie z życzeniem użytkownika

 

  

 

 

              

TargiMedyczne.TV