inmed-baner

INMED-Karczewscy sp. z o.o. sp.k

Kwiatowa 32A, 55-330 Krępice
dolnośląskie / Poland

tel: +48 71 398 02 10
tel: +48 71 361 07 04
fax: +48 71 396 57 12

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.inmed.pl

Firma INMED-Karczewscy, powstała w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się technologiami medycznymi w zakresie produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Przez lata nasza firma dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie, wynikiem czego jest obecna silna i stabilna pozycja na rynku jako firmy specjalizującej się w systemach rurociągowych dla gazów medycznych i mogącej w tym zakresie podołać każdemu zadaniu. Dysponujemy kadrą o szerokim zakresie wiedzy i dużym doświadczeniu w zakresie instalacji gazów medycznych i wyrobów medycznych dla gazów medycznych.

W 2011 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby firmy. Składa się ona z hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni  2000 m2 i biurowca o powierzchni 600 m2, w którym posiadamy pomieszczenie demonstracyjne “showroom”. Można w nim dokładnie obejrzeć produkowane oraz dystrybuowane przez nas wyroby. Z dniem 03.06.2013 nasza firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową a zarazem przeniesiona została siedziba firmy z Wrocławia do Krępic pod Wrocławiem.

 

Od 18 lat świadczymy usługi dla obiektów Służby Zdrowia oraz Opieki Społecznej w zakresie kompleksowych prac instalacyjno-montażowych i wyposażenia pomieszczeń. Zakres usług :

  • projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznych (instalacji gazów medycznych)
  • systemy sygnalizacyjno- przyzywowe
  • montaż wyposażenia sal chorych
  • montaż wyposażenia sal intensywnej terapii
  • montaż wyposażenia bloków operacyjnych
  • inne prace instalacyjne i montażowe zgodnie z życzeniem użytkownika

 

 

 

 

 

  

 

 

 

              

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 oraz system zarządzania jakością dla producentów wyrobów medycznych ISO 13485. 
Produkowane przez nas wyroby medyczne posiadają certyfikat CE. Prowadzimy ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, udoskonalamy metody pracy oraz dokonujemy ciągłej modernizacji wyposażenia produkcyjnego, aby zapewnić pełną satysfakcję naszym klientom.

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska to dla nas priorytet, dlatego jesteśmy zarejestrowani w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez GIOŚ.

TargiMedyczne.TV