aktiv2

Aktiv&Vital - Zdrowe Plecy

Ozimska 7, 46-040 Ozimek
opolskie / Poland

tel: +48 774 026 342
tel: +48 782 093 050
fax: +48 774 026 343

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.aktiv-vital.pl

Jesteśmy ekspertami w Medical Fitness.

Reprezentujemy na polskim rynku renomowane i uznane w Europie firmy:

Dr.Wolff® – Sport i Prewencja jest przodującym producentem urządzeń do Medical Fitness w Europie. Koncepcja treningu pleców oraz systemy diagnostyczne Dr.Wolffa® (Back-check®,Leg-check®) znajdują wyjątkowo dużą akceptację i zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych jak również klubach fitness,na terenie Niemiec,Austrii i Belgi.

Reprezentujemy również firmę SportMed AG, która w swoim portfolio ma takie produkty jak Mobeefit oraz Mobeemed - czyli nowoczesny system do pomiaru zakresu ruchu stawów.

Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić swoim Klientom kompleksową ofertę. Istniejemy w branży medycznej, jesteśmy również mocno obecni na rynku fitness.Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość, a co za tym idzie wierność produktom Made in Germany. Dlatego w ostatnim czasie nasza firma nawiązała współpracę z kolejnymi producentami urzadzeń.

Firma Physioolop oferuje urządzenia i akcesoria do treningu funkcjonalnego, gwarantujące wiele możliwości ćwiczeń, o różnym stopniu zaawansowania.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z marką Emotion fitness i tym samym uzupełniliśmy naszą ofertę o strefę cardio. Firma Emotion fitness posiada wysokiej klasy rowerki pionowe i poziome, bieżnie oraz orbitreki.

 

     

 

           

 

 

 

 

 

 

  

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości sprzęt światowych producentów.

 

 Urządzenia marki Dr.Wolff:

  • Back-Check - urządzenie diagnostyczne jest centralną… jednostką… postę™powania w procesie analizy zdolnoś›ci wytrzymał‚oś›ciowych różnych grup mi궛niowych. Pomiar następuje w pozycji wyprostowanej, przy zachowaniu naszej zwyczajowej postawy. W tych warunkach, zbliżonych do codziennych, zostaną zarejestrowane decydujące parametry, istotne dla naszej sylwetki. Analiza danych tworzy bazę™ do inteligentnego zarządzania treningiem
  • Centrum Terapii Pleców - linia produktów zaprojektowana przez Dr. Wolffa specjalnie do segmentowej stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. Poprzez inteligentną konstrukcją urządzenia zadbano o biomechaniczne, jedyne w swym rodzaju rozwiązania (objęte ochroną patentową). Najprostsza i wygodna obsługa ułatwiają zapoznanie się z urządzeniem i samo ćwiczenie. Wspomagają wczesny, samodzielny trening pacjentów.
  • Centrum Zdrowych Pleców - linia produktów nastawiona jest na profilaktyczne wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę. Seria ławeczek Back Solution do treningu mięśni pleców gwarantuje funkcjonalność, przy niewielkiej powierzchni jakie zajmują po rozłożeniu. Kolejne, prawnie chronione rozwiązanie zastosowano w urządzeniu Cervex 506. Rozmieszczenie systemu dźwigni uczy ruchu postępowego.
  • Park Prewencyjny - 10 urządzeń do ćwiczeń gwarantuje zróżnicowany trening całego ciała. Wszystkie urządzenia są wyposażone we wspomagany komputerowo i sterowany karta chipowa system "motion-control". Zastosowanie tej techniki prowadzi ćwiczącego w czasie wykonywania przez niego poszczególnych ruchów. Ważne normy obciążenia, takie jak intensywność ćwiczenia, zakres i czas, jak również szybkość ruchów i ich zasięg są kontrolowane wg. wytycznych trenera. W ten sposób ćwiczący uczy się bardzo szybko właściwego wykonywania ruchów. 
  • Get Flexible - zestaw maszyn zapewnia komfortowy i skuteczny trening obwodowy, dzięki któremu zwiększymy elastyczność mięśni i stawów, ale też utrwalimy prawidłową postawę ciała. Poręcze i łatwe wejście na maszyny ułatwiają wykonanie ćwiczeń i sprawiają, że ćwiczący czuje się bezpiecznie.
  • Stacja do treningu funcjonalnego FTS 786 - trening funcjonalny na powierzchni zaledwie 2,3mkw, 3 poziomy zaawansowania, gama ponad 50 ćwiczeń.

 

Urządzenia marki SportMed AG:

  • Mobeemed - to nowoczesny system do pomiaru zakresu ruchu stawów.Łączy w sobie nowoczesny design,prostotę, szybkość i precyzję pomiaru. Wyniki są automatycznie dokumentowane w formie tekstu oraz zdjęć.

 

Urządzenia marki physioloop

  • Sling Trainer to przemyślany układ pętli,podwieszanych na suficie, który jest regulowany przez system węzłów łatwych w obsłudze. Układ paska jest również charakteryzuje się specjalnym szwem, który zapobiega zaplątaniu się.Same paski produkowane są z materiałów stosowanych w żeglarstwie,co daje nam gwarancje wytrzymałości.
  • Stacja treningowa be Func- zajmująca powierzchnię 1 m2,która umożliwia wykonanie szeregu ćwiczeń funkcjonalnych ukierunkowanych na stabilizację, równowagę, siłę i szybkość. Producent oferuje również tablice z przykładami ćwiczeń oraz zestaw świetlny do przeprowadzania treningu obwodowego.

 

 

 

TargiMedyczne.TV