prof

METRUM CRYOFLEX Sp. z o.o. Sp. k

Kolejowa 16A, 05-092 Łomianki
mazowieckie / Poland

tel: +48 22 3313-750
tel: +48 22 3313-830
fax: +48 22 33-13-766

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.metrum.com.pl

Jesteśmy silnym światowym producentem sprzętu do krioterapii stosowanej w chirurgii i rehabilitacji. Działamy na tym rynku od 1992 roku. To doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, poparte współpracą z instytucjami medycznymi, pozwala nam tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości, spełniający najostrzejsze wymogi bezpieczeństwa.

Działalność prowadzimy w dwóch naszych obiektach:

Pod adresem:   Pod adresem:
ul. Kolejowa 16 A   ul. Zielna 29
05-092 Łomianki   05-082 Blizne Łaszczyńskiego
mieści się dyrekcja, marketing, sprzedaż, produkcja, magazyn.   obecnie mieści się produkcja.

Proces wytwarzania wyrobów, jego dostawy do użytkowników jak i świadczony serwis prowadzimy zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO-9001 i ISO-13485.

Wraz z ciągłym postępem wiedzy medycznej, tworzymy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest skuteczne leczenie wielu pacjentów. W naszej ofercie znajdują się aparaty medyczne naszej produkcji jak kriochirurgia, krioterapia, terapia ozonem, masaż uciskowy oraz produkowane przez inne renomowane firmy: kolposkopy, kardiotokografy, elektrochirurgia, aparatura weterynaryjna.

Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi Europejskiej Dyrektywy Medycznej MDD/93/42/EEC ustawy o wyrobach medycznych, posiadają znak CE i obejmują szeroką ofertę sprzętu medycznego, który pozwala wyposażyć gabinety ginekologiczne, dermatologiczne, chirurgiczne, okulistyczne, rehabilitacyjne, fizykoterapeutyczne, inne gabinety specjalistyczne, przychodnie publiczne i prywatne.

Stałymi partnerami handlowymi w sprzedaży eksportowej naszych produktów są firmy z ponad 20 krajów świata. W nasz sprzęt wyposażonych jest wiele klinik, szpitali i gabinetów w Europie, Ameryce Środkowej , Azji.

Nasi pracownicy, na których profesjonalizmie zawsze możecie polegać, są do Waszej dyspozycji. Doświadczeni menedżerowie, konstruktorzy, handlowcy, pracownicy serwisu dołożą najwyższej staranności, aby oczekiwania klientów zostały w maksymalnym stopniu spełnione. 

123456

Firma Metrum Cryoflex jest producentem laserów medycznych stosowanych w wielu specjalnościach, kriochirurgii stosowanej m.in. w ginekologii, chirurgii, dermatologii, laryngologii, okulistyce, neurochirurgii; krioterapii i automatycznego drenazu limfatycznego stosowanego w rehabilitacji i medycynie estetycznej.

Na rynku producentów sprzętu medycznego działa od 1992r. Doświadczenie wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, poparte współpracą z autorytetami i instytucjami medycznymi pozwala firmie tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości, spełniający rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.

Wraz z ciągłym postępem wiedzy medycznej tworzony jest sprzęt dzięki któremu możliwe jest skuteczne leczenie wielu pacjentów. 

Najnowszymi wyrobami firmy są nowoczesne lasery medyczne: wysokiej jakości lasery diodowe i CO2  konkurujące z laserami renomowanych producentów z innych krajów.

Proces wytwarzania wyrobów, jego dostawy do użytkowników oraz świadczony serwis prowadzony jest zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO-9001 i ISO13485. Wszystkie produkty firmy Metrum Cryoflex spełniają wymogi Europejskiej Dyrektywy Medycznej MDD/93/42/EEC i ustawy o wyrobach medycznych, posiadają znak CE. Stanowią one szeroką ofertę sprzętu medycznego, który pozwala na kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Metrum Cryoflex.

IMG 0641

 

 

TargiMedyczne.TV