BANER-STIEGELMEYER

STIEGELMEYER Sp. z o.o.

Grubno 63, 86-212 Stolno
kujawsko-pomorskie / Poland

tel: +48 56 677 14 51
tel: +48 56 677 14 52
fax: +48 56 677 14 10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.stiegelmeyer.pl

Grupa Stiegelmeyer – innowacyjne produkty szpitalne i pielegnacyjne

Grupa Stiegelmeyer jest producentem wysokiej jakości produktów szpitalnych i pielęgnacyjnych do kompleksowych, codziennych zastosowań w medycynie. Nasze łóżka i meble znajdują zastosowanie w klinikach, placówkach opieki zdrowotnej oraz w opiece domowej. Aby spełniać wysokie wymogi jakościowe, sami produkujemy nasze podstawowe produkty.

Firma Stiegelmeyer została założona w 1900 roku w Herford, we wschodniej Westfalii. W swojej ponad 115-letniej historii rodzinne przedsiębiorstwo znacząco rozwinęło się w zakresie nowoczesnych łóżek klinicznych i pielęgnacyjnych. Na przykład od kilkudziesięciu lat jesteśmy liderem w branży łóżek nadających się do mycia maszynowego oraz łóżek ułatwiających wstawanie.

Pomagamy naszym klientom możliwie jak najlepiej wykonywać wszystkie czynności. Nasze produkty przyczyniają się do poprawy zdrowia i znacząco wpływają na postęp w leczeniu. Podnoszą jakość życia osób wymagających opieki i zwiększają poziom ich dobrego samopoczucia przez komfort i bezpieczeństwo. Nasze komfortowe łóżka dla klientów prywatnych spełniają najwyższa wymagania w zakresie indywidualności i wzornictwa.

Grupa Stiegelmeyer eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów i posiada swoje spółki dystrybucyjne w Belgii, Finlandii, Francji, Holandii, Polsce i RPA.

  • Działamy w ponad 60 krajach
  • Mamy ponad 100 lat doświadczenia
  • Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na całym świecie
  • Posiadamy 10 firm dystrybucyjnych
  • Mamy nastawienie prospołeczne i proekologiczne

2345Cotano 2sCotano 4s

Produkty i usługi świadczone przez grupe Stiegelmeyer dzielą się tematycznie na obszary Clinic, Care, Homecare oraz Assist.
Wszystkie dziedziny ściśle ze sobą współpracują i czerpią wzajemne korzyści.

  • CLINIC - łóżka i meble szpitalne

Clinic obejmuje szeroki zakres modeli łóżek dla wszelkich zastosowań szpitalnych. Wybór sięga od łóżeczek szpitalnych dla noworodków, aż po łóżka do intensywnej opieki. Zaliczają się do niego także stoliki nocne, fotele i leża transportowe oraz akcesoria. Aktualne modele jak Puro i Evario mają istotny wkład w zachowanie bezpieczeństwa i higieny szpitalnej, a także odciążają personel.

  • CARE - łóżka i meble dla placówek opieki zdrowotnej

Care to obszar obejmujący łóżka pielęgnacyjne i łóżka ułatwiające wstawanie w domach dla seniorów oraz w ośrodkach rehabilitacyjnych. Dochodzą do tego meble do siedzenia, stoliki nocne oraz szafki, jak również wyposażenie dyżurek pielęgniarskich.
Dzielone zabezpieczenia boczne wielu łóżek mają za zadanie umożliwić osobom wymagającym opieki wchodzenie i schodzenie z łóżek bez przeszkód. Przytulne ksztalty i wzory zwiększają jakość codziennego życia.

  • HOMECARE - łóżka i meble do opieki domowej

Obszar Homecare jest reprezentowany przez firme Burmeier i obejmuje łóżka, stoliki nocne, meble, wyciągi i fotele transportowe do opieki w domu. Model Dali II 24 Volt to najczęściej sprzedawane w Niemczech łóżko pielęgnacyjne.

  • ASSIST - konserwacja, inspekcja i optymalizacja procesów

Obszar Assist to świadczone na terenie całych Niemiec usługi obejmujące inspekcje, konserwacje i naprawe łóżek, jak również szkolenia pracowników i optymalizacje procesów w warunkach klinicznych.TargiMedyczne.TV