PERUKPOL

Korzeniowskiego 5, 02-049 Warszawa
mazowieckie / Poland

tel: +48 22 631-24-92
fax: +48 22 631-24-91

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.perukpol.pl

PERUKPOL istnieje na rynku od 1994 roku (do 1999 roku pod nazwą Darkpol). Od wielu lat należymy do grona liderów w branży perukarskiej w Polsce. Dla wielu jesteśmy strategicznym dostawcą. Naszymi kontrahentami są sklepy medyczne, szpitale, fundacje amazonek, salony fryzjerskie oraz indywidualni klienci. Obecnie firma Perukpol posiada kilkadziesiąt wzorów peruk w bogatej kolorystyce z kolekcji - Revlon, Tressallure, Georges Raphael, Cheryl Tieges, Adolfo, Dolly Parton, Alan Eaton, SymplyBeautyful. Posiadamy także bogatą ofertę z własnej kolekcji - PERUKPOL.

 Ogromnym atutem firmy jest wysoka jakość oferowanych przez nas produktów. Od wielu lat współpracujemy z japońską firmą Kaneka, która dostarcza nam materiały doskonale imitujące ludzki włos. Na jakość naszych produktów wpływa też coroczne uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich np. w Paryżu, USA. Poznajemy tam najnowsze trendy we wzornictwie i kolorystyce. Doświadczenie to przekłada się na nasze produkty w szczególności na peruki i kosmetyki do ich pielęgnacji.

 Wszystkie peruki z oferty posiadają certyfikat produktu medycznego. Firma jako pierwsza na rynku perukarskim uzyskała wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz znak CE.
Perukpol bezpłatnie szkoli kontrahentów (dojazd naszego przedstawiciela), pomaga w aranżacji punktów sprzedaży, bezpłatnie wyposaża sklep np. w głowy do prezentacji peruk, testery itp. Oferujemy środki pielęgnacyjne do peruk takie jak szampony, odżywki, lakiery.

 Stworzenie kompleksowej oferty, zapewnienie produktów najwyższej jakości i na najwyższym poziomie, profesjonalna obsługa, ciągłe dostawy, bezpłatne szkolenia, nowoczesny marketing to elementy, które pozwoliły firmie stać się liderem w dziedzinie perukarstwa.

 

Peruki
Ogromnym atutem naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych przez nasproduktów.
 
Kosmetyki do pielęgnacji peruk

Przy utrzymaniu oraz stylizacji włosów bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ich wygląd są odpowiednie kosmetyki, takie jak: lakiery, odżywki, szampony.


Akcesoria

Turbany - Najwygodniejszym rozwiązaniem jest gotowy twarzowy turban, o specjalnym kroju umożliwiającym wygodne operacie głowy np. w trakcie snu czy wypoczynku.

Szczotki - Szczotka do czyszczenia peruk powinna być wykonana z drewna z metalowymi bolcami (zapobiega elektryzowaniu się włosów podczas czesania).

Głowy - dostępne w kolorach beżowym, czarnym, białym.

Stojaczki - dostępne w dwóch rozmiarach.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

TargiMedyczne.TV