top

Reha-Bed Sp. z o.o.

Spacerowa 1, 41-253 Czeladź
śląskie / Poland

tel: 32 346 00 33
fax: 32 346 00 34

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.rehabed.pl

Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość, szybka I profesjonalna obsługa

Reha-Bed Sp. z o.o. jest polską, rodzinną firmą produkującą najwyższej jakości łóżka, meble i wyposażenie przeznaczone do pielęgnacji, rehabilitacji, długo- i krótkoterminowej opieki. Specjalizujemy się w produkcji łóżek rehabilitacyjnych, sterowanych elektrycznie jak i szpitalnych, sterowanych mechanicznie. Oferujemy kompletny program do pielęgnacji i opieki nad osobami niepełnosprawnymi, wymagającymi długoterminowej opieki i hospitalizacji.

Nasza firma dysponuje halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni 3000m2. Osiągnięciu naszego celu, jakim jest dostarczenie najwyższej klasy sprzętu rehabilitacyjnego, sprzyja kadra inżynierów oraz 40-osobowa, doskonale przeszkolona załoga.

magazyn

Od roku 2003 wyprodukowaliśmy ponad 55 000  łóżek, które znalazły nabywców w Europie oraz Azji

produkcja

Nasze produktu dostępne są na ponad 25 rynkach całego Świata:

mapa swiata 2015

thumb_1thumb_2thumb_3thumb_4thumb_5thumb_6

 • Łóżka rehabilitacyjne i szpitalne

  • Comfort
   Comfort Linia łóżek Taurus został zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych i wymagających ciągłej opieki oraz o ich opiekunach. Konstrukcja łóżka i możliwość elektrycznego sterowania łóżkiem pozwala na optymalną i komfortową opiekę nad leżącym pacjentem. Łatwy w obsłudze pilot umożliwia szybką zmianę pozycji segmentów leża oraz dopasowanie wysokości łóżka do potrzeb chorego.

    

  • Style
   Style Linia łóżek Taurus został zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych i wymagających ciągłej opieki oraz o ich opiekunach. Konstrukcja łóżka i możliwość elektrycznego sterowania łóżkiem pozwala na optymalną i komfortową opiekę nad leżącym pacjentem. Łatwy w obsłudze pilot umożliwia szybką zmianę pozycji segmentów leża oraz dopasowanie wysokości łóżka do potrzeb chorego.

  • Exclusive
   Exclusive Linia łóżek Taurus Lux Silver oferuje najwyższą jakość  wykonania oraz nowoczesne wzornictwo i kolorystykę. Estetyczna drewniana obudowa łóżka została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których estetyka i wygląd łóżka są równie ważne jak jego funkcjonalność. Linia ta umożliwia naszym klientom dobór dowolnego koloru obudowy drewnianej, tak aby łóżko idealnie pasowało do reszty wyposażenia w pokoju pacjenta. Polakierowana na srebrno konstrukcja metalowa łóżka jest nie tylko bardzo trwała, ale również wyjątkowo estetyczna.

  • Łóżka specjalne
  • Łóżka szpitalne
  • Łóżko dla młodzieży Taurus Junior

 • Materace
 • Meble


Firma Reha-bed wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2009

iso

TargiMedyczne.TV