prof

Mediprofit APARATURA i SPRZĘT MEDYCZNY

Iłżecka 31a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
świętokrzyskie / Poland

tel: +48 508 212 230
tel: +48 511 536 060
fax: +48 41 2630149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.mediprofit.pl

MARKMED Rehabilitacja Ruchowa Marek Wiecheć to firma medyczna powstała w 1997 r.

Od początku zajmujemy się szeroko rozumianą działalnością fizjoterapeutyczną, edukacyjną  i prozdrowotną:
profilaktyką, terapią, edukacją zdrowotną, badaniami naukowymi, szkoleniami dla fizjoterapeutów i lekarzy.

Nasze hasło reklamowe: "Rehabilitacje traktujemy poważanie !"  jest jednocześnie punktem wyjścia i punktem odniesienia  dla podejmowanych przez nas działań w zakresie fizjoterapii.

Nasze aktywności  w zakresie fizjoterapii cechuje profesjonalizm i dbałość o  dobro  pacjenta.

Profesjonalne, zgodne ze standardami wykonanie zabiegów, właściwy przebieg terapii zapewnia świetnie przygotowany, kompetentny, wyedukowany i wyspecjalizowany personel fizjoterapeutyczny.

Nasze placówki wyposażone są w najnowocześniejszy i stale uzupełniany sprzęt fizjoterapeutyczny i diagnostyczny.

Przygotowywane przez nas w oparciu o doświadczenia zawodowe zdobyte w naszych placówkach, wystąpienia, artykuły i prace naukowe najlepiej świadczą o rodzaju, jakości  i  skuteczności prowadzonych przez nas terapii i podejmowanych decyzjach terapeutycznych.

Możliwość pracy z najlepszymi sportowcami wysokiego wyczynu sportowego  w najtrudniejszych dla sportowca momentach leczenia  kontuzji czy urazów,  to wyraz największego zaufania i pewności co do efektów naszej pracy.

Organizowane i prowadzone przez nas kursy i szkolenia posiadają wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny.

Potwierdzeniem profesjonalizmu, dbałości o jakość naszych usług i zadowolenie pacjenta/klienta, charakteryzującym wszystkie nasze działania, są uzyskane przez nas certyfikaty i otrzymane przez nas wyróżnienia i nagrody.

Jesteśmy otwarci i z otwartością przyjmujemy wszelkie konstruktywne opinie i uwagi, bo wiemy, że dzięki nim będziemy mogli być coraz lepsi.

Mamy świadomość tego, że wszelkie nasze wysiłki i starania zostaną ostatecznie zweryfikowane i ocenione przez naszych pacjentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

btl diers

 FED

Metoda leczenia Skoliozy, Kifozy i Lordozy

  • Alternatywa dla operacji
  • Terapia bocznych skrzywień
    kręgosłupa oraz kifozy i lordozy.
  • Widoczne efekty już po
    3 miesiącach.

 

DIERS

Dynamiczny pomiar kręgosłupa i postawy ciała oraz układu mięśniowego

Dzięki urządzeniom firmy DIERS możliwy jest rzeczywisty podgląd i pomiar pełnego układu kostnego. Urządzenie to otwiera nowe możliwości  dla zastosowania klinicznego obejmującego diagnostykę medyczną, terapię szkoleniową, a na wykorzystaniu w sporcie kończąc.

 

BTL

Najwyższej jakości aparatura medyczna

Oferujemy Państwu  szoroką gamę wysokiej klasy urządzeń firmy BTL. Są to urżądzenia do: kardiologii, fizjoterapii, rehabilitacji, neurologii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej, stomatologii oraz weterynarii. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz oryginalny wygląd.

TargiMedyczne.TV