970 x 250px

JollyHeap

Cztery Podkowy 9B/4H, 52-200 Wrocław
dolnośląskie / Poland

tel: +48 533 433 770

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.jollyheap.com/pl

 

Absolutna nowość i unikalny produkt

To Idealne zabawki, są nie tylko bezpieczne dla dziecka i trwałe, ale przede wszystkim stworzone w taki sposób, by rozwijały wyobraźnię dziecka oraz jego zdolności manualne, logiczne i społeczne. Powinny zajmować dziecko nie na chwilę, ale na dłuższy czas.

Nasze klocki uczą:

  • Wyobraźnia 3D
  • Logiczność myślenia
  • Edukacja
  • Motoryka duża
  • Kreatywność


Są to takie zabawki, które nie tylko bawią, ale również niezwykle stymulują i rozwijają. Klocki magnetyczne „JollyHeap” pomagają naszym dzieciom rozwijać swoją spostrzegawczość. Oprócz tego uczą je także być znacznie bardziej kreatywnymi i twórczymi. Zabawa klockami daje mnóstwo pożytku: ćwiczy koordynację wzrokowo – ruchową, uczy rozpoznawania kształtów, pozwala na budowanie relacji z rówieśnikami, uczy koncentracji i precyzji, orientacji przestrzennej, wspomaga ćwiczenie gibkości i sprawności. Same zalety!

Klocki robione ręcznie

Nasze klocki tworzymy z miłością z tego co najlepsze.
Dzięki czemu klocki są fantastycznie wykończone.
Do stworzenia zabawek zostały użyte najlepszej jakości materiały trwałe i bezpieczne dla dzieci.

Cztery rodzaje kształtów

Cztery rodzaje kształtów klocków dają duże możliwości tworzenia ciekawych form. To najprostsza a zarazem najbardziej pobudzająca kreatywna zabawka: magnetyczne klocki o 4 kształtach w bardzo prosty sposób łączą się ze sobą za pomocą oddziaływania pola magnetycznego tworzą dwu, trójwymiarowe figury i obiekty o dowolnym kształcie oraz rozmiarze.
Każdy element zabawki JollyHeap przeszedł rygorystyczną kontrolę i certyfikację.

Urozmaiconą gamę kolorów

Zastosowanie bogatej gamy kolorystycznej klocków przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagającego dziecka.
Zestaw zawsze zawiera dwa kolory aby ułatwić zasady przyciągania pola magnetycznego.

Kontrola i certyfikacja

Klocki magnetyczne „JollyHeap” są zgodne z wymaganiami dyrektywy zabawkowej №635 PN-EN 71-1, PN-EN 71-2, PN-EN 71-3:2014-12.

Nasza oferta obejmuje zestawy klocków magnetycznych.

Komplet składa się ze 100 lub więcej elementów. Każdy element wyposażony w 24 magnesy, wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości pokrytej kolorową, łatwozmywalna tkaniną. Klocki mogą służyć do tworzenia torów przeszkód, różnorodnych konstrukcji (np. zamków, domków, budowli) lub do ćwiczeń i rehabilitacji.

Przykłady figur, jakie można stworzyć

 

TargiMedyczne.TV