top

MERITUM s.c. Przedstawicielstwo Targów Norymberskich

Kwiatkowskiego 1/29, 03-984 Warszawa
mazowieckie / Poland

tel: +48 22 828-27-34
fax: +48 22 828-23-87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.mt-connect.de/en

MT-CONNECT – specjalistyczne targi branży techniki medycznej

Wymogi wobec techniki medycznej bardzo wzrosły w ostatnich latach – podobnie jak oczekiwania w stosunku do jej możliwości. Za sprawą cyfryzacji i postępu w branży elektrotechnicznej świat techniki medycznej przeżywa prawdziwą rewolucję, która zatacza coraz szersze kręgi. Dlatego MT-CONNECT pełni funkcję centralnego portalu dla poddostawców, gdyż to właśnie ich innowacje w dziedzinie procesów, komponentów i usług wyznaczają kierunki rozwoju.

Mikro- i nanotechnolodzy, producenci form, wyrobów metalowych i tworzyw sztucznych, inżynierowie i specjaliści z branży IT spotykają tu wytwórców, użytkowników i przedstawicieli placówek badawczych i zrzeszeń branżowych. MT-CONNECT nie tylko odzwierciedla najnowszy stan techniki ale jest także platformą spotkań partnerów biznesowych i nawiązywania owocnych i ukierunkowanych na przyszłość kooperacji.


Od insider’ów dla insider‘ów – MT-CONNECT łączy

Do tematu techniki medycznej przykłada się w Messezentrum Nürnberg dużą wagę: Już od 2008 roku organizowany jest tu co dwa lata popularny kongres „Medizin Innovativ – MedTech Summit“ ze stale rosnącą wystawą w foyer.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie imprezą we współpracy z Forum MedTech Pharma e.V. powstała idea i koncepcja nowych interdyscyplinarnych targów specjalistycznych: MT-CONNECT. Stałą opieką nad targami sprawuje renomowane gremium ekspertów.

MT-CONNECT łączy w sieć poddostawców ze specjalistami reprezentującymi zawody medyczne, elektronikę i IT, optoelektronikę i technologie małoinwazyjne, diagnostykę, dystrybucję i marketing, zaopatrzenie i zakupy, zarządzanie jakością i regulatory affairs. Obok szerokiego spektrum oferty Angebotsspektrum MT-CONNECT proponuje niezwykle interesujący program ramowy. Ponadto odbywający się równolegle do targów MedTech Summit jest międzynarodowym forum, poświęconym przyszłości branży.


MedTech – rosnący rynek

Światowy rynek techniki medycznej nieustannie rośnie. Niemieckie, a zwłaszcza bawarskie przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją techniki medycznej – zajmują wysokie miejsce na liście firm z największymi udziałami w rynku. Producenci, poddostawcy i usługodawcy wygenerowali w roku 2015 w samej tylko Bawarii obrót rzędu ok. 15 mld EUR. Tendencja wzrostowa – zwłaszcza w sektorze eksportu.


Czytaj więcej >>

Miejsce imprezy:  Messezentrum Nürnberg / Centrum Targowe w Norymberdze

 • Termin imprezy: 11-12 kwietnia 2018 (środa-czwartek)
 • Częstotliwość: raz w roku
 • Godziny otwarcia: 11. kwietnia 2018 w godzinach 10:00 - 18:00, 12. kwietnia 2018 w godzinach 10:00 - 17:00
 • Więcej informacji na stronie www.mt-connect.de/en


Oferta MT-CONNECT w Norymberdze

Targi prezentują wszystko, co związane z techniką medyczną, wyrobami medycznymi oraz badaniami w zakresie techniki medycznej.
W ciągu dwóch dni wystawcy i profesjonalna publiczność wymieniają się informacjami o najnowszych trendach w branży techniki medycznej.

Ceny biletów wstępu:

 • bilet jednodniowy: EUR 15
 • bilet na całe targi: EUR 22


Świat Targów MT-CONNECT


Dzięki MT-CONNECT trzymasz rękę na pulsie branży techniki medycznej, masz podgląd rynku i konkurencji.

 • elektronika i mikrotechnologia
 • IT i oprogramowanie
 • obróbka metali
 • obróbka tworzyw sztucznych i ceramiki
 • materiały i powierzchnie
 • budowa maszyn i procesy produkcji
 • serwis
 • produkcja wyrobów medycznych

 

 

 

TargiMedyczne.TV