reh12

REH4MAT

Piaski 47, 36-660 Głogów Małopolski
podkarpackie / Poland

tel: +16 621 42 20
tel: +48 16 621 41 35
fax: +48 16 621 42 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.reh4mat.com

Co dało początek naszej pasji?

Koniec lat dziewięćdziesiątych oraz początek XXI wieku to czas przełomu dla dziedziny ortopedii i rehabilitacji na terenie Polski. Do tej pory, branża ortopedyczna była marginalną częścią polskiej medycyny, podczas gdy potrzeby pacjentów stawały się coraz bardziej wyraźne. Dlatego, z inicjatywy Sławomira Wrońskiego w 2006 roku, w południowej części kraju, powstała nowoczesna fabryka wyrobów ortopedycznych REH4MAT. Sławomir Wroński – główny pomysłodawca i konstruktor wyrobów firmy REH4MAT dba o ich najmniejszy detal, zdając sobie doskonale sprawę, że jakość i komfort są dla Was niesamowicie istotne. Będąc założycielem i właścicielem pokrewnych firm branży ortopedycznej i rehabilitacyjnej, takich jak Akces-Med czy Orto-Res, Sławomir Wroński od wielu lat kreuje branżę ortopedyczną osiągając liczne sukcesy.

 

Jak wiele dotąd osiągneliśmy?

Obecnie, REH4MAT jest wiodącym producentem wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych. Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, w ilościach kilku tysięcy sztuk miesięcznie. Dzięki innowacyjności i gwarancji bezpieczeństwa, nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych, Katar aż po Australię.

 

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Przede wszystkim, zaawansowane i najnowsze technologie produkcyjne. Rozumiemy, że tylko prawidłowo dobrany wyrób spełnia swoje zadanie, dlatego jako nieliczni w branży jesteśmy w stanie bez problemu sprostać Waszym oczekiwaniom, projektując wyrób adekwatny do Waszych potrzeb. W przypadku braku możliwości dopasowania ortezy wg standardowych rozmiarów, nasz zaawansowany park technologiczny pozwala na stworzenie produktu „uszytego na miarę”.

 

Dla nas, jesteście podstawą – fundamentem, którego potrzeby są najbardziej istotne.

 

Dlaczego warto obdarzyć nasze wyroby zaufaniem?

Przede wszystkim dlatego, że od początku do końca powstają one w zakładach produkcyjnych w Polsce. Nie dystrybuujemy cudzych produktów i nie ściągamy ich z Azji. Nasze ortezy są projektowane przez zespół doświadczonych technologów, inżynierów oraz rehabilitantów i produkowane w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 13485. Każdy ich detal jest dokładnie przemyślany, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, zastosowania jak i estetyki.

Właśnie to holistyczne połączenie pozwoliło nam zostać finalistą konkursu „Dobry wzór 2013” oraz zyskać miano „Innowatora Podkarpacia 2011”, przyznanego przez kapitułę Wydziału Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Nie boimy się wyzwań, dlatego konstrukcja innowacyjnych modeli z zastosowaniem technologicznych nowinek jest dla nas dodatkową inspiracją do działania. Jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów doceniły siły NATO, przyznając nam kod NCAGE, umożliwiający zaopatrywanie wojsk sojuszu w nasze ortezy i stabilizatory ortopedyczne.

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie. To nie my jesteśmy dla Was – to Wy jesteście naszą przyszłością i naszą inspiracją.

Dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe.

Dziękujemy.

 

 

                                                                                                                   Zespół REH4MAT

 

 

 

AM-KDX-01-1REAM-AO-KG-01AM-SB-1Ram-osn-u-08AM-KG-AR-1Rwsp-10

NASZE MARKI

4medic To szeroki wachlarz profesjonalnych ortez medycznych, wchodzących w skład kompleksowego zaopatrzenie pacjenta zarówno w okresie ostrym, okołooperacyjnym jak i w przewlekłych i zaawansowanych jednostkach chorobowych. Ich innowacyjność polega na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i rozwiązań technologicznych, zapewniających pacjentowi maksymalną skuteczność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

4classic To grupa klasycznych ortez medycznych przeznaczonych do stosowania w okresie okołooperacyjnym oraz do codziennej ochrony Twoich stawów, zarówno w pracy jak i na treningu. Ortezy tej grupy to profesjonalne zaopatrzenie, dostępne dla każdego, w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

4sport Profesjonalne ortezy sportowe przeznaczone do ochrony stawów i mięśni w trakcie nawet najbardziej wymagających treningów.    

 

4green Ortezy wykonane z surowców ekologicznych, których głównym składnikiem są przędze naturalne takie jak len, czy bawełna.

 

4kids Ze względu na swoje niestandardowe wymiary i dużą ruchliwość dzieci są jednymi z najbardziej wymagających pacjentów, dlatego tylko garstka firm na całym świecie oferuje zaopatrzenie ortopedyczne dla dzieci. Reh4Mat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzył gamę profesjonalnych ortez i stabilizatorów pediatrycznych zaprojektowanych specjalnie z myślą o najmłodszych.

 

4clinic To grupa akcesoriów medycznych takich jak: materace szpitalne, poduszki i materace przeciwodleżynowe, krążki, kliny czy podkłady nieprzemakalne.

 

4army Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu. 

 

BodyMap To poduszki stabilizujące przeznaczone dla osób dorosłych i dla dzieci z porażeniem mózgowym, kompensujące i łagodzące upośledzenie poprzez stabilizację chorego w pozycji siedzącej lub leżącej. 

 

STABILObed System STABILObed® to modułowy system medyczny klasy I, służący do precyzyjnego i skutecznego pozycjonowania pacjenta w trakcie leżenia. Zastosowanie systemu STABILObed® jest wszechstronne i bardzo szerokie.

 


Charakterystyka produktów

 • Produkowane przez naszą firmę wyroby cechują się wyjątkowo dobrą jakością użytych do produkcji surowców, funkcjonalnością oraz wysoką estetyką.
 • Wyroby wyposażono w zależności od rodzaju, w szyny boczne:
 • 2-osiowe z teflonowymi ślizgaczami oraz mechanizmem zębatkowym,
 • 2-osiowe z teflonowymi ślizgaczami, mechanizmem zębatkowym oraz regulacją kąta zgięcia i wyprostu,
 • 1-osiowe z teflonowymi ślizgaczami oraz regulacją kąta zgięcia i wyprostu, fiszbiny lub stalki ortopedyczne.
 • Wyroby wykonano z neoprenu, co gwarantuje doskonałą stabilizację zabezpieczonego stawu, ułatwia utrzymanie właściwej temperatury przy kończynie, perforacja ułatwia odprowadzanie wilgoci oraz oddychanie skóry.
 • Sposób pakowania i oznakowania wyrobów pozwala na stałą kontrolę rozmiarów i typów ortez przez osoby dokonujące sprzedaży.
 • Niska cena produktów pozwala na zastosowanie minimalnego udziału pacjenta w cenie nabycia wyrobu.

Produkowane przez nas ortezy ortopedyczne uzyskał:

 • ŚWIADECTWO JAKOŚCI NR 0885/IL/NI wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego w Warszawie.
 • Wpis do Rejestru Wytwórców i Wyrobów Medycznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod numerami: PL/DRR 00237 oraz PL/DRR 00238.
 • Wpis do Rejestru wyrobów medycznych w Niemczech pod numerem DE/0000010937.


Wszystkie nasze produkty zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.

W roku 2004 Firma ART-REH Sp. z o.o. wdrożyła Systemy Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000, a także EN ISO 13485:2003 w zakresie projektowania, całości produkcji i sprzedaży.

 

JAK DZIAŁA PODCIŚNIENIOWY SYSTEM BodyMap?

 

PLASTYCZNY GORET TUŁOWIA TLSO - CYGNET (AR-WSP-02)

 

MOBILNA ORTEZA KOŃCZYNY DOLNEJ OKD-13

 

AM-SP-01 STABILIZACJA PRAWEJ DŁONI, INSTRUKCJA ZAKŁADANIA

 

AM-SP-01 - STABILIZACJA LEWEJ DŁONI, INSTRUKCJA ZAKŁADANIA

TargiMedyczne.TV